1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 24.3.1 (4.3.2024)

verze 24.3.1 (4.3.2024)

  • Doplněna podpora externího readeru ImpInj – R420 – lze tak provozovat v jednom zařízení dvě nezávislé čtečky – interní a externí a tak pomocí jednoho zařízení RaceMeter obsáhnout více měřených bran, protože k externí čtečce je potřeba natáhnout pouze LAN kabel s PoE. Není tak člověk limitován délkou koaxiálních kabelů.
  • Doplnění stávajícího způsobu načítání čipů z interních pasivních RFID modulů. Doposud se jako kód čipu vracel interní id čipu (EPC) spolu s tzv. PC částí. Protože externí reader ImpInj vrací vždy jen EPC část, doplnil jsem do nastavení interního pasivního RFID modulu také možnost, aby se jako kód čipu vracela jen EPC část bez PC části. V případě, že se použije interní RFID modul spolu s externím RFID modulem (ImpInj) je možné pracovat s jedním kódem čipu – oba readery budou vracet stejný kód.
  • Oprava ve funkci Kompletní obnova. Po té co se provedla kompletní obnova tedy nahrazení všech databází, konfigurací a i databáze uživatelů poslal prohlížeč příkaz k restartu RaceMeteru. V některých případech (kdy došlo ke změnám v uživateli admin) se ale příkaz nevykonal, protože klíč, který se posílal v požadavku (něco jako jméno uživatele a heslo) už neodpovídal tomu co bylo aktuálně v databázi uživatelů. Objevila se chyba Neplatný API klíč. V tento okamžik stačilo jen RaceMeter vypnout. Po následujícím spuštění vše fungovalo správně. Oprava spočívá v tom, že se příkaz k restartu zařízení provede na konci samotné Obnovy.
  • Úprava ve formuláři pro zadávání parametrů pro externí RFID zařízení – možnost vybrat z IP adres zařízení v lokální síti.