1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 22.3.5. (19.3.2022)

verze 22.3.5. (19.3.2022)

  • Doplněna podpora nové volitelné položky – registrační číslo. Tuto položku využijete, pokud máte závodníky, kteří jsou např. registrovaní v nějaké asociaci a mají přidělenou nějakou identifikaci. Na závodě je potřeba povolit zadávání této položky na záložce Nastavení závodníků (volba Používat registrační čísla) a pak je na závodnících daného závodu k dispozici tato položka. Položka registrační číslo je pak viditelná i ve výsledcích závodu.
  • Formulář sloužící k editaci závodníka byl upraven. Editace byla rozdělena do více záložek – přibyla záložka Volitelné, kde se hlavně zadávají položky, jejichž výskyt může uživatel ovlivnit pomocí voleb v definici závodu (rok narození, datum narození, pohlaví, kategorie, reg.číslo, email a telefonní číslo).
  • Ošetření chyby (případu) na stránce s výsledky závodu. Chyba nastávala v případě, že bylo na daném závodě nastavené použití položek kategorie nebo pohlaví. Uživatel si zobrazil výsledky závodu a použil skupinování přes položku kategorie nebo pohlaví a následně v definici závodu tyto položky zrušil. Stránka s výsledky takového závodu pak nezobrazila výsledky vůbec. Nyní se automaticky přepne do neskupinovaného zobrazení.