1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 23.8.5 (30.8.2023)

verze 23.8.5 (30.8.2023)

  • Byl doplněn další příznak, který lze použít v definici úseků a to ‚Nejlepší cykl‘, který vrací pořadové číslo nejlepšího cyklu (původní příznaky Nejlepší cykl, Průměrný cykl a Poslední cykl byly doplněné o dodatek, že se jedná o trvání). Sloupec, který pak zobrazuje pořadové číslo nejlepšího cyklu, pak při rozkliknutí detailu u nejlepšího cyklu zobrazí *. Jinak je obsah sloupce prázdný.
  • V editaci závodu (záložka Nastavení výsledků) je nyní možné zatrhnout ‚Sloupec s časovým odstupem‘ i když není zatržený ‚Sloupec celkového času‘. Časový odstup se v případě, že je použité ‚Vlastní Celkové pořadí‘ a je pro Vlastní Celkové pořadí určena nějaké položka typu trvání, počítá místo z celkového času právě z této položky. Takže pokud je např. nastavené Vlastní Celkové pořadí a jako pole pro celkové pořadí je vybrán sloupec nejlepší cykl – trvání, je časový odstup počítaný z trvání nejlepších kol závodníků.
  • Oprava ve funkci, která vrací detaily jednotlivých cyklů ve výsledcích závodu. V případě, že se ve výsledcích zobrazoval čas startu a závod měl nastavené cyklování, byly údaje detailů posunuté o 1 sloupec.
  • Do agendy Závodů přibyla funkce na ukončení závodu – je obdobou funkce pro Start závodu. Nyní se pouze aktualizuje Skutečný čas ukončení závodu.
  • V případě, že není v závodě nastavené Vlastní celkové pořadí se časový odstup počítal (v případě cyklovaného závodu) pouze pro závodníky, kteří mají ujetý stejný počet kol jako vítěz. Nyní se nově u ostatních závodníků, kteří mají menší zajetý počet kol, v hranatých závorkách zobrazí počet chybějících kol na vítěze se znakem mínus.
Pomohl Vám tento článek? Ano Ne