1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 23.3.3 (25.3.2023)

verze 23.3.3 (25.3.2023)

  • V definici závodu byl doplněna možnost nastavit synchronizaci závodníků daného závodu s registračním portálem NaZavody.cz.
  • Validace závodníka byla upravena tak, aby umožňovala uložit závodníka, který má vyplněné jen křestní jméno nebo jen příjmení. Doposud bylo v případě nenastaveného příznaku Neúplný nutné vyplnit oba údaje.
  • Doplněná kalibrace RFID modulu. U novějších RFID modulů, které jsou jádrem RaceMeteru se stávalo, že systém nerozpoznal nepřipojenou anténu. Anténa se tvářila jako připojená. Bylo to možné řešit zásahem do interního nastavení a zvýšit tak úroveň detekce antény. Po konzultaci s dodavatelem RFID modulů byla do zařízení doplněna funkce pro kalibraci RFID modulu. Tato funkce je k dispozici v Základní konfiguraci na záložce RFID. Při kalibraci RFID modulu je nutné mít odpojené všechny antény. Stačí jen vypnout RFID modul, stisknout tlačítko Kalibrace, potvrdit dialog s instrukcemi a pak znovu zapnout RFID modul.
  • Byla zaktualizována komponenta Datatables, která se stará o zobrazování seznamů/tabulek téměř ve všech agendách. V původní verzi občas nefungovalo scrolování dlouhým seznamem.
  • Úprava ve spouštění aplikace. Byla doplněna lepší podpora pro spouštění a ukončování procesu, který se stará o komunikaci s RFID modulem. Občas (cca tak 1x z 10-15ti spuštění RaceMeteru) se stávalo, že proces, který se stará o komunikaci s RFID modulem vůbec nenastartoval. Žádná chyba se ale neobjevila. Proto byla doplněna kontrola nastartování tohoto procesu a v případě, že proces nenastartuje do 2 sekund, se provede jeho ukončení a jeho nové nastartování.