1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 22.9.1 (4.9.2022)

verze 22.9.1 (4.9.2022)

  • Oprava zavlečené chyby – editace doby trvání ve formuláři ‚Přidávání nového zápisu čipu závodníka‘ v případě, že se zadávala i desetinná část a byla použita desetinná čárka (v české lokalizaci) hlásila chybu a nedovolilo to uložit. Korektně nefungovalo ani zvýraznění editoru doby trvání v případě, že zadávaná hodnota nebyla platná. Opět byl problém s desetinnou čárkou.
  • Formulář ‚Přidávání nového zápisu čipu závodníka‘ se nyní otevírá v samostatném okně. Tento formulář je možné vyvolat jak z agendy ‚Závodníci‘ tak i ze zobrazené tabulky výsledků závodu. Dosud se formulář otevíral ve stejné záložce prohlížeče. Problém nastával hlavně při vyvolání z výsledku závodu, kdy díky tomu, že se přestala zobrazovat stránka s výsledkem závodu, došlo k přerušení kanálu pro příjem zpráv (o změnách ve výsledku daného závodu) a po návratu zpět se to již neobnovilo a neaktualizovalo to výsledky závodu – bylo pak potřeba provést občerstvení celé stránky.
  • Oprava ve funkci Refresh ve výsledcích závodu. Nyní se (v případe, že se zjistí, že došlo k přerušení komunikačního kanálu) provede opětovné načteni celé stránky.
  • Tabulka výsledku závodu nyní obsahuje i skryté sloupce (je možné je zviditelnit), které obsahují čísla a kódy čipů závodníků.
  • Mírné zrychlení vytváření tabulky výsledků – seznam závodníků se spolu s informacemi o čipech načítá z databáze pouze jednou.
  • Oprava občasné chyby – ve výsledcích se občas nedopočítaly hodnoty ve sloupci Pořadí.