1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 23.9.1 (14.9.2023)

verze 23.9.1 (14.9.2023)

  • Úprava v editaci závodníků. Pokud je nastavený příznak „Neúplný“, tak nemusí být zadané ani čipy. Dokonce ani první čip nemusí být zadaný. Pokud ale zadané jsou, tak musejí být správné a nesmějí se opakovat. Závodníci, kteří mají nastavený příznak Neúplný se sice ve výsledcích závodu zobrazují, ale jsou barevně (řádky jsou načervenalé) odlišené.
  • Lepší ošetření případu, kdy je pokus o smazání čipu, který je použitý u nějakého závodníka. Nyní se zobrazuje ‚lidský‘ popis chyby.
    Oprava v zobrazení Průchodů. Pokud měl závodník nastavený čip jako čtvrtý, neukazoval se v Průchodech jako čip patřící danému závodníkovi. Opraveno + místo roku narození (který nemusí být v závodě použit) se nyní na kartě Závodníka zobrazuje pořadové číslo čipu.
  • V agendě panelů byla funkce ‚Odeslat zprávu‘ upravena tak, aby bylo možné poslat víceřádkovou zprávu.
  • Úprava ve výpočtu Časového odstupu na prvního závodníka. V případě, že měl závodník menší počet ujetých kol než první závodník se hodnota časového odstupu vůbec nezobrazovala/nepočítala. Nyní je u těchto závodníků v hranatých závorkách zobrazený počet chybějících kol na vítěze.
  • Do hlavní stránky RaceMeteru do sekce, kde se zobrazují jednotlivé závody, přibyla vedle funkce Start závodu i funkce Ukončení závodu + se změnili ikony (analogicky podle agendy Závody).