1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Seznam změn
  4. verze 22.10.1 (13.10.2022)

verze 22.10.1 (13.10.2022)

  • Doplnění informací do výsledku závodu. Pokud se v závodě používají kategorie nebo pohlaví tak se do výsledku závodu, který se počítá na serveru nově doplní i pořadí jednotlivých závodníků v rámci kategorie nebo pohlaví nebo případně i kombinace (pohlaví a kategorie). Pak jsou tato data k dispozici i při odesílání individuálních výsledků. Doposud se pořadí závodníků v rámci kategorie nebo pohlaví počítalo až při zobrazení (v tabulce) na klientovi.
  • Sloupec s pořadím, který se zobrazuje v tabulce s výsledky zobrazuje jako první se nyní nepočítá na klientovi, ale zobrazuje se v něm (podle typu skupinování) odpovídající údaj z napočtených výsledků.
  • Oprava chyby při zobrazování stránek RaceMeteru pomocí Tor prohlížeče. Tor prohlížeč nepodporuje práci se zvukem – window.AudioContext. Při pokusu vytvořit window.AudioContext se objevila chyba a javascript dále nepokračoval. Nyní se tedy, pokud nejde window.AudioContext vytvořit, zvuk nepoužívá.
  • Při zobrazování výsledku závodu se nyní během doby co se napočítávají nebo získávají data, zobrazuje informace o probíhající činnosti (bežící ozubená kolečka).
  • Oprava funkce get_locale, která se používala i v definici reportu pro tělo emailu s individuálními výsledky. V případě, že nebyla funkce zavolána z uživatelského requestu, skončila chybou a to v případě odesílání individuálních výsledků následně způsobilo i nezaktualizování zobrazených výsledků.